Obraz Maiko
Nowa Japonka
Maiko w dniu wtorek, 25 maj 2010, 16:58 napisał(a)

Witam,

Miło mi Was powiadomić, że nasza wspólna Japonka zmieniła odrobinkę swoje oblicze.
Uruchomienie tego nowego systemu było podyktowane problemami, z jakimi borykała się poprzednia wersja strony.
Mam nadzieję, że w chwili obecnej nie będzie już problemów z wyświetlaniem się portalu w różnych przeglądarkach.

Co nowego znajdziesz na stronie?

1. Przede wszystkim nawigacja. Całość materiałów została umieszczona w jednym (górnym) menu.
Mam nadzieję, że nie przysporzy wam to kłopotów i szybko zaakceptujecie tą drobną zmianę.
Wystarczy najechać na wybrany dział, a rozwinie się lista dostępnych w nim linków.

2. Panel blog. Po zalogowaniu się, na stronie głównej każdy użytkownik znajdzie swój własny blog/notatnik, w którym będzie mógł dzielić się z innymi swoimi postępami w nauce języka japońskiego.

3. Inny panel logowania. Wg mnie ładniejszy : -)

4. Panel MOJE KURSY. W górnym menu odnajdziecie zakładkę "Moje kursy", w której umieszczone są wszystkie lekcje, na które zapisaliście się do tej pory (w kolejności alfabetycznej).

... I wiele innych drobiazgów, które sami odkryjecie : -)

A teraz gorący apel. Jeśli znajdziecie jakieś błędny na stronie (rozjechane teksty, brakujące obrazki, źle działające ćwiczenia) - piszcie do mnie!