Obraz Maiko
Wesołych Świąt
Maiko w dniu sobota, 22 grudzień 2012, 19:59 napisał(a)

1Kochani,

Z okazji zbliżających się Świąt i Nowego Roku - chcę Wam życzyć
tylko słonecznych i radosnych dni, dużo zdrowia, powodzenia w pracy lub w szkole,
miłości, spokoju, oraz spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń.
Obraz Przemysław
Odp: Wesołych Świąt
Przemysław w dniu sobota, 22 grudzień 2012, 21:14 napisał(a)

Dzięki Maiko !

Od paru miesięcy uczę się japońskiego. Gdyby nie ta strona, to miałbym utrudniony dostęp do tych wszystkich użytecznych materiałów.

Pozdrawiam
Zami
Obraz Shinji
Shinji w dniu niedziela, 23 grudzień 2012, 12:29 napisał(a)

Ze wzajemnością, Droga Maiko. Uśmiech Dopiero zaczynam moją przygodę z językiem japońskim, ale Twoja strona jest dla mnie ogromnie inspirująca i bardzo pomocna. Mam nadzieję, że uda mi się opanować z pomocą Twoich kursów podstawy tego pięknego języka, ale przede wszystkim mam nadzieję, że dalej będziesz prowadzić swoją stronę i dawać swoim czytelnikom szczęście. Uśmiech

Życzę Tobie ciepłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, w gronie najbliższych osób. Odpocznij przez ten czas jak najlepiej i zapomnij o pracy, o stronie, i w ogóle o wszystkim. Nawet o tych kilogramach, które co rok tak łatwo łapiemy w święta. :D Życzę Ci, byś spełniła swoje ukryte marzenia, robiła w życiu to, na co masz ochotę i nie przejmowała się innymi ludźmi. By Twoi czytelnicy zaczęli Cię jeszcze bardziej doceniać, by wspierali Cię finansowo i merytorycznie oraz żeby forum na nowo się rozkręciło.

Wesołych Świąt! Uśmiech
Obraz Horohoro
Horohoro w dniu niedziela, 23 grudzień 2012, 14:44 napisał(a)

A ja powiem tylko tyle Merikurisumasu Szeroki uśmiech
Obraz Stanisław
Stanisław w dniu niedziela, 23 grudzień 2012, 16:19 napisał(a)

Hey co można powiedzieć hmmmmmmmmmmmmmm
by to co robisz było przyjemnością

Staszek
Obraz Paweł
Paweł w dniu niedziela, 23 grudzień 2012, 17:50 napisał(a)

Wzajemnie droga Maiko Uśmiech

Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, wszelkiego szczęścia i pomyślności oraz rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole.. Oby nadchodzący 2013 rok był dla Ciebie jak najlepszy! Szeroki uśmiech
Obraz Krzysztof
Krzysztof w dniu niedziela, 23 grudzień 2012, 21:37 napisał(a)

Słonecznych ciepłych ze świeżym śniegiem dla Ciebie oraz wszystkich japonkowiczy , życzę wam obyśmy za rok wszyscy z powodzeniem mogli sobie składać życzenia po japońsku wesołych świąt.
Obraz Marcin
Marcin w dniu niedziela, 23 grudzień 2012, 23:40 napisał(a)

WzajemnieUśmiech I Wesołych wszystkim oraz Udanego Sylwka!!

"Świerzynek"
Obraz Aga
Aga w dniu poniedziałek, 24 grudzień 2012, 15:16 napisał(a)

Również życzę  Merii Kurisumasu  --> chyba poprawnie ? 

Miłych i pogodnych świąt, w rodzinnej  atmosferze oraz szczęśliwego Nowego Roku  Uśmiech
Obraz Albert
Albert w dniu wtorek, 25 grudzień 2012, 00:41 napisał(a)

Dziękujemy bardzo Uśmiech 

A z mojej strony życzę Ci wytrwałości, cierpliwości, pogody ducha, dużo miłości, również pieniędzy, a także szczęścia, dzięki któremu możesz osiągnąć wszystko! Uśmiech 

Obraz Damian
Damian w dniu wtorek, 25 grudzień 2012, 11:33 napisał(a)

Również życzę Wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt, a w Nowym Roku wytrwałości w tym co robisz Uśmiech
teatralnie
Krzysztof w dniu środa, 26 grudzień 2012, 10:01 napisał(a)

i wzajemnie!!Uśmiech