Obraz Maiko
Widze was
Maiko w dniu sobota, 23 grudzień 2017, 23:50 napisał(a)

Moi drodzy,
Ostatni raz odwiedziłam japonkę ze trzy lata temu. Urodziła się wtedy moja pierwsza córka. W chwili obecnej jestem szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek. Możecie nas podglądać na instagramie @4birdsfamily
Niestety nie mam kompletnie czasu na zajmowanie się strona. Wiem co się dzieje. Spam na forum itd. Moja aktywność ogranicza się tylko do tego, że opłacam domenę i serwer.
Ale wrócę. Niech tylko dziewczynki pójda do przedszkola.
To już w najbliższym roku!
Chcę wam życzyć także cudownych Świat Bożego Narodzenia i za moment szalonej sylwestrowej zabawy.
Ściskam was wszystkich.
Obraz Ewa
Odp: Widze was
Ewa w dniu wtorek, 26 grudzień 2017, 21:16 napisał(a)

Też właśnie wracam do nauki Uśmiech Parę lat temu zabrałam się za naukę Japońskiego i to właśnie ta strona w połączeniu z podręcznikami Pani Ewy Krasowskiej-Mackiewicz, pomogła mi osiągnąć swój - wtedy wyznaczony - cel. Bardzo za to dziękuję!!!
Dziś wracam do nauki by przystąpić do Nihongo Noryoku Shiken w lipcu 2018.
Przynajmniej 2 poziom!
Zobaczymy jak pójdzie :D
Szczęśliwego nowego roku!
Obraz Ewa
Ewa w dniu wtorek, 26 grudzień 2017, 21:24 napisał(a)

Poprawka - poziom 4 xD (zapomniałam, że to działa na odwrót)
Nie mogę edytować pomimo obietnicy, że w ciągu 30 min mogę to zrobić ;P
Obraz Amelia
Amelia w dniu piątek, 29 grudzień 2017, 10:52 napisał(a)

Dziękujemy i czekamy!!! :*
Już "stary" i zmęczony (A) jeszcze Tu i Tam :-)
Gatsu w dniu niedziela, 22 kwiecień 2018, 17:14 napisał(a)

Wracaj jak najszybciej... Bez ciebie "japonka.pl", nie działa jak dawniej...mało kto tu jeszcze zagląda a przecierz był plan i cel...kiedy jeszcze za dawnych lat...Ekipa między innymi z "BTM", podzieliła się aby odkryć przed raczkującym wtedy w Polsce "internetem", magię świata/światów i kultury Japonii... Co wyszło z projektu "Utopia"? Długo by opowiadać, trzeba by się kiedyś spotkać i poznać oficjalnie Uśmiech
Obraz Maiko
Maiko w dniu poniedziałek, 2 lipiec 2018, 19:35 napisał(a)

Eh. Jak człowiek nie dogląda wszystkiego osobiście, to tak to już jest.