Japan Expo

Yokohama przygotowuje się do zorganizowania inauguracyjnej wystawy Japan IR Expo

japan expo

Najnowsze informacje o kasynach i grach hazardowych, oferty kasyn, wiadomości, wiadomości z branży gier, Japonia, konferencje / targi, przejęcia i partnerstwa

W Japonii i Jokohamie odbędzie się w tym tygodniu wydarzenie, które ma na celu dostarczenie zainteresowanym wszystkich informacji oraz pomoc gigantycznemu miastu uzyskać jedną z trzech licencji na prowadzenie kasyna w kraju.

Według raportu Inside Asian Gaming, pierwsza w historii Japan IR Expo rozpocznie się w środę w Centrum Konferencyjnym Pacifico Yokohama o powierzchni 287 960m. kwadratowych i będzie zawierała szereg wystaw i warsztatów dla każdego, kto chce wejść na rodzący się japoński rynek hazardowy.

Witajcie:

Inside Asian Gaming poinformowało, że dwudniowa ekstrawagancja jest prowadzona przez zintegrowaną radę promocji Yokohama resort we współpracy z lokalnym ekspertem od targów Innovent Incorporated, a ponadto oczekuje się, że aż 10 000 odwiedzających będzie mogło skorzystać z obszernego katalogu możliwości sieciowych i prezentacji produktów.

Szczegóły w oświadczeniu Tokyo Innovent Incorporated…

“Zanurzenie w zintegrowany rynek hazardowy staje się rzeczywistością, co prowadzi do dużego popytu na targi w społeczności biznesowej. Dlatego organizujemy targi ze wszystkimi produktami i usługami niezbędnymi do osiągnięcia japońskiego zintegrowanego hazardowego kurortu, wszystko pod jednym dachem.”

Prestiżowi członkowie:

Przedstawiciele wielu zagranicznych operatorów kasyn, w tym takich firm jak Wynn Resorts Limited, Las Vegas Sands Corporation i Genting Malaysia Berhad, wezmą udział w targach Japan IR Expo wraz z przedstawicielami lokalnych gigantów technologicznych, takich jak Panasonic Corporation, Fujitsu Limited i Mitsubishi Electric Corporation.

Wahania a przyszłość:

Chociaż większość gier hazardowych jest obecnie zakazana w Japonii, koalicyjny rząd premiera Shinzo Abe uchwalił ustawę w lipcu 2018 r., zgodnie z którą kraj liczący około 126 milionów mieszkańców licencjonuje trzy zintegrowane kasyna w stylu Las Vegas z hotelami, salami wystawowymi i rozległymi placami zabaw. Proces ten może zostać zakończony do końca przyszłego roku, a Yokohama ma nadzieję wygrać prawo do budowy właśnie takiego obiektu na 116-hektarowej działce przy nabrzeżu obok parku Yamashita.

Stymulujące wsparcie:

Yokohama stoi w obliczu ostrej konkurencji ze strony wielu innych społeczności, w tym Osaki i Sasebo, i chętnie przygotowuje się do nadchodzącego Japan IR Expo, które pomoże dostarczyć więcej informacji na temat realizacji planu, zapewniając jeszcze większy poziom lokalnego i międzynarodowego wsparcia.